web analytics
loading... loading...
loading...
Yükleniyor...
kapat
döviz
loading... Loading...
loading... Loading...
döviz
Bugün : 19 Eylül 2014, Cuma
yatirimyeri.com
Halkbank

Borsa Haberleri

Bank Asya'nın işlem sırası 2. kez durduruldu
Borsa İstanbul'dan yapılan açıklamaya Bank Asya hissesinin işlem sırası durduruldu. Sonrasında işleme açılan hisse yine işleme kapatıldı.
Bank Asya'nın işlem sırası durduruldu
Borsa İstanbul'dan yapılan açıklamaya Bank Asya hissesinin işlem sırası durduruldu
7 tabanın ardından tavan oldu
Bank Asya hissesi ilk seansta Pazartesi gününden bu yana süren düşüşünü sona erdirdi. Hisse yoğun alımla tavan fiyata ulaştı
Borsa İstanbul güne düşüşle başladı
Borsa İstanbul Fed kararının ardından satıcılı açılışla güne başladı
Piyasalara Yön Veren Gelişmeler
Yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda neler yaşandı, bugün neler bekleniyor?
Günün Önemli Şirket Haberleri
Borsada işlem gören şirketlerden günün önemli şirket haberlerini sizler için derledik.
Şeker Yatırım BIST Yorumu
BİST’in, dünkü kapanışına oranla yükseliş gösteren döviz kurlarının etkisiyle satıcılı bir açılışla güne başlamasını bekliyoruz.
Gedik Yatırım BIST Yorumu
Bugün BİST-100 endeksinde bir miktar eksi açılış bekliyor olmamıza rağmen panik satışı yapılmasını önermiyoruz.
Ekinciler Yatırım BIST Yorumu
Güne yatay başlayıp alıcılı görünümünü koruyan BIST 100 Endeksi günü 333 puan değer kazanarak 78.968 seviyesinden kapattı.

Güncel Borsa Yorumları ve Analizleri

Yatırım yeri borsa yorumlarını güncel ve sağlıklı olarak takip edebileceğiniz en iyi adres. Günlük olarak çok sayıda aracı kurumun yayınladığı yorumlardan sizin için en sağlıklı olanını seçiyoruz. Hisse senetleri ekranımızda canlı borsa olarak (kayan yazı) yer alıyor. BİST başta olmak üzere diğer borsalardaki gelişmelere de önem veriyoruz.

Yatırım yeri ayrıcalığında; BİST (İMKB) 100, BİST (İMKB) 30 da güncel borsa endeksi gelişmelerini izleyebilirsiniz. Canlı olarak tüm borsa seansların özetlerini uzman görüşüyle birlikte sizlerle paylaşıyoruz.

Borsa verilerinin teknik analizlerini en iyi şekilde yapan deneyimli borsa brokırlarından destek alıyoruz. Gerektiğinde ayrıntılı olarak hisse analizleri yapıyoruz. Borsa tüyoları veriyoruz. KAP bilgilerini paylaşıyoruz.

Altın ve diğer emtia borsalarının da yakından izlenmesine aracılık ediyoruz.  BİST çatısı altında birleşen VOB (Vadeli Opsiyon Borsası) kapsamındaki yürüyen tüm altın borsası ve vadeli döviz alım satım işlemleri için yatırım yeri portalını takip etmelisiniz. Altın fiyatları, Avro ve Dolar fiyatları ve Borsa Endeksi anlık olarak ekranımızın üst köşesinde yer alıyor.

Piyasalar ve borsa takip yatırım yerinden izlenir.

Terimler Sözlüğü :

Broker: Alım ve satım işlemlerine belli bir komisyon karşılığı aracılık eden, işlemleri kendi adına ancak taraf olduğu kişi veya kurumlar hesabına yapan işlemcilere verilen isimdir.

Teknik Analiz: Fiyat, hacim gibi göstergelerden hareketle, geçmiş dönem piyasa hareketlerinin analiz edilerek bu yolla geleceğe yönelik olarak fiyat tahminleri yapılmasıdır. Bu amaçla, çeşitli grafik oluşumlarından ve istatistiksel metodlardan faydalanılır. Grafikler üzerinde geçmiş fiyat hareketleri nedeniyle ortaya çıkan oluşumların gelecek için gösterge oluşturduğu, dolayısıyla bu tür oluşumların alım-satım için gösterge olarak kullanılabileceği varsayımına dayanır. Bu tür analizler, örneğin, geçmişte gerçekleşen en düşük fiyatların, diğer bir deyişle fiyatların döndüğü, yükselmeye başladığı noktaların “destek noktası” olduğu, dolayısıyla alım için bu noktaların beklenmesi (kriter olması) gerektiğini, yine geçmişte gerçekleşen en yüksek fiyatların “direnç” noktası olduğunu ve satım için dikkate alınması gerektiğini öngörür.

Vadeli Piyasalar: Vadeli piyasalar belirli bir ürünün, fiyatı bugünden sabitlenmek koşuluyla ileri bir tarihte teslim edilmesi taahhüdünü içeren sözleşmelerin alınıp satıldığı piyasalardır

Bu Hafta En Çok Okunanlar
Borsa Haberleri

Gündemden Haberler

Videolu Haberler

  • Dünya'nın En Büyük 10 Ülkesi İzle...
  • İnsansız hava aracı ile pizza servisi İzle...
  • Bu kalem bildiğiniz gibi değil İzle...
  • Her cihazla çalışan sanal klavye İzle...
  • Namaz kılan robot, görenleri şaşırtıyor. İzle...
  • Apple'ın yeni ürünü APPLE WATCH İzle...
  • İskenderun Körfezinde Endüstriyel Simbiyoz Projesi Belgeseli İzle...
Halkbank
alt bölüm
Yatırım Yeri İletişim Bilgileri
Girişimci Ajansı Danışmanlık Ltd. Şti.
Kızılırmak Mah. Ufuk Üni. Cad.
Ambrosia Plaza No: 18/11
Çankaya / Ankara
alt bölüm sağ, yatırım